Değişim Şartları

DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

   ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!!   

   YAŞANAN ART NİYETLİ YAKLAŞIMLARDAN DOLAYI SADECE DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILABİLMEKTE ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.   

 

DEĞİŞİM ÜCRETLENDİRMESİ !

entesettur.com'dan aldığınız ürünleri, (ENTESETTUR.COM'DAN KAYNAKLI OLAN BİR DURUM SÖZ KONUSU İSE)  teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile baraber SÜRAT Kargo ile karşı ödemeli olarak (121-517-36827) cari kodu ile gönderim yapabilirsiniz. Anlaşmamız üzerinden gelen kargolarda ücret talep edilmemektedir, değişim sonrası aynı tutarda ürün almanız durumunda 5₺ kargo ücreti, farklı tutarda ürün almanız durumunda alacağınız ürün fiyat farkı tutarı + 9.90₺ kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir.
 

DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

entesettur.com'dan aldığınız ürünleri, (ENTESETTUR.COM'DAN KAYNAKLI OLAN BİR DURUM SÖZ KONUSU İSE)  teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile baraber SÜRAT Kargo ile karşı ödemeli olarak (121-517-3682) cari kodu ile gönderim yapabilirsiniz. Ancak diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. Sadece Tasarım ve Abiye ürünlerine özel değişim işlemi; ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır. Kampanyalı ve sezon sonu indirimli ürünlerde değişim yapılamamaktadır. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ,değişim  işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin  değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Ayrıca Ev tekstili ürünlerinin , orijinal ambalajlarında, tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak, fiziksel açıdan hiçbir hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Değişiminiz entesettur.com'un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. Değişiminiz onaylandığında ,irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 3 iş günü içerisinde değişim yapılacaktır . Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden entesettur.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0212 506 18 18 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.
 
DEĞİŞİM SİPARİŞİ VERİRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM ?
Değişiminiz entesettur.com'nun ilgili birimlerine ulaştığında sizlere dönüş yapılarak ve entesettur.com hesabınıza bakiyeniz yüklenerek işlem sağlanmaktadır.İade tutarınızın altında verilen siparişler de değişim işlemi sağlanmamaktadır.Göndermiş olduğunuz ürün tutarı ile aynı yada üzeri verilen siparişlerde değişim sağlanmaktadır.İade ettiğiniz ürün tutarı ile aynı verilen siparişlerde 4,90₺ bir kargo ücreti olacaktır.
 
KUSURLU ÜRÜN İADELERİ ?
entesettur.com dan kaynaklanan , yanlış ürün , yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri , kullanmadan , satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisin de entesettur.com Müşteri Hizmetleri 0212 438 08 10 ile temasa geçerek , kargo ücreti yansıtılmadan değişim yapabilirsiniz.Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır.Kusurlu göndereceğiniz ürünler de ; aldığınız ürünlerin tamamı kusurluysa değişim işlemi sağlanamamaktadır. 
 
 
ENTESETTÜR.COM YASAL BİLDİRİM?
entesettur.com , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Bu internet sitesi entesettur.com 'nun kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. entesettur.com , bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
entesettur.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, entesettur.com markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. entesettur.com 'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
entesettur.com , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.